Skup złota i srebra – Poznań

Doświadczona firma

SĄSIAD POŻYCZKI to dwie dekady doświadczeń, podsumowanych nieposzlakowaną opinią i wierną grupą zadowolonych Klientów. Nasza firma dba o to by nasze produkty były dokładnie takie, jakich oczekują nasi Klienci. Od lat pomagamy naszym Klientom zaspokajać ich potrzeby, rozwiązywać problemy oraz spełniać marzenia.

Skup złota z Sąsiad Gold

Sąsiad Gold – jak sama nazwa wskazuje – jest związany z tematem złota.  Nasza firma prowadzi bowiem profesjonalny skup złota oraz srebra.  Oferujemy bardzo dobre warunki skupu złota. Dodatkowe informacje na temat skupu złota i srebra uzyskać można w naszych poznańskich punktach obsługowych, drogą mailową lub oczywiście telefonicznie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Oferujemy profesjonalny skup złota na niezwykle preferencyjnych warunkach. 

Oferta skierowana jest do osób, które posiadają w domu niepotrzebne przedmioty jubilerskie, np. biżuterię (niekompletną, zepsutą), inne drobne przedmioty użytkowe, które nie są przez nikogo używane, zajmują niepotrzebne miejsce i nie wiecie Państwo co z nimi zrobić – zachęcamy do kontaktu z Nami.

Nasz zespół fachowców dokona stosownej wyceny jak i również wycenią Państwa przedmioty. Zapewniamy ciągłą aktualizację cen skupu złota zgodną z aktualną wartością cen złota na światowych rynkach. Nasza placówka zlokalizowana jest w dogodnej części miasta Poznań, dzięki czemu dojazd do naszej biura jest bezproblemowy.

Jeśli skup złota to wyłącznie Sąsiad Gold!

skup złota Poznań