Kredyty zabezpieczone antykami i srebrem

Zabezpieczeniem kredytów udzielanych przez SĄSIAD POŻYCZKI mogą być także antyki i srebra. Zawsze staramy się docenić i zrozumieć ich wartość, aby pomóc odblokować gotówkę zamrożoną w tych rzeczach. Wycena antyków i sreber ze względu na małą powtarzalność może trwać nawet 3 dni, a w szczególnych przypadkach także dłużej.

Wycena antyków i grafik, uzależniona jest od okresu powstania, twórcy, stylu i stanu przedmiotu. Znaczny wpływ na ich wartość może mieć również możliwość udokumentowania pochodzenia danego przedmiotu (np. dowód zakupu, oryginalne opakowanie itp.). Niektóre srebrne przedmioty wyceniane są wyłącznie według ich wagi.
Jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę to twój antyk będzie chroniony i bezpieczny w jednym z naszych klimatyzowanych  kontrolowanych punktów. Jeśli chcą Państwo sprzedać część kolekcji, chętnie pomożemy.

Dzięki kredytowi pod zastaw od SĄSIAD POŻYCZKI czasowo uwolnisz wartość pieniężną posiadanych antyków i sreber, bez konieczności definitywnego rozstania się z nimi. Po spłacie kredytu nadal będą zdobić twoje mieszkanie lub miejsce pracy i tworzyć jego niepowtarzalny klimat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy, który nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem do uiszczenia opłaty lub zawarcia umowy.
Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w niniejszym serwisie internetowym.