Kredyty pod zastaw samochodów

W SĄSIAD POŻYCZKI mamy przyjemność oferować kredyty pod wszystkie rodzaje samochodów, w tym samochody luksusowe i zabytkowe, o wartości handlowej, równej co najmniej 50.000 zł. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość przyjęcia jako zabezpieczenia kredytu samochodu o niższej wartości. Jak w przypadku wszystkich kredytów pod zastaw, samochód stanowił będzie zabezpieczenie udzielonego kredytu. Nasze wyceny są zwykle zakończone w ciągu jednego dnia – a w przypadku samochodów nietypowych, w ciągu trzech dni. Po zakończeniu wyceny, gotówka z udzielonego kredytu dostępna jest niezwłocznie.
Twój pojazd będzie przechowywany przez SĄSIAD POŻYCZKI wyłącznie na terenie parkingu strzeżonego, zapewniającego całodobową fizyczną ochronę i inne środki bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wykorzystywane są wyłącznie parkingi zabezpieczające samochód przed działaniem warunków atmosferycznych (np. parkingi podziemne, zamknięte hale garażowe itp.).
Możesz śmiało powierzyć nam swój luksusowy samochód, czasowo uwalniając zamrożone w nim środki pieniężne.

Wycena pojazdu uzależniona jest od wielu czynników, tj. marka, model, wiek i stan pojazdu.

Umówimy się z Państwem na dogodny termin, aby zebrać pojazd niezależnie od jego lokalizacji. Pojazdy nie są prowadzony przez kierowcę i są transportowane przez SĄSIAD POŻYCZKI wyłącznie na wyspecjalizowanych pojazdach transportowych. Dla obniżenia kosztów istnieje również możliwość samodzielnego odstawienia przez Państwa samochodu do miejsca jego przechowania wskazanego przez SĄSIAD POŻYCZKI.
Po spłacie kredytu pojazd wraca do Ciebie ponownie gotowy do użytku.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy, który nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem do uiszczenia opłaty lub zawarcia umowy.
Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w niniejszym serwisie internetowym.