Kredyty pod zastaw luksusowych lub zabytkowych zegarków

Częstym zabezpieczeniem kredytów są luksusowe i zabytkowe zegarki. Szczególnie mile widziane są zegarki takich marek jak Rolex, Cartier, Omega, Patek Phillipe i Breitling. Dzięki współpracy z profesjonalnymi sprzedawcami tego typu wyrobów, możemy bardzo precyzyjnie określić wartość powyższych zegarków.
Możesz mieć pewność, że zegarki pozostawione firmie SĄSIAD POŻYCZKI będą bezpieczne przez cały okres kredytowania, a fakt udzielenia kredytu pozostanie naszą tajemnicą.

Wycena zegarka jako potencjalnego zabezpieczenia kredytu jest uzależniona od wielu różnych czynników, np.: kto jest jego producentem, modelu, funkcjonalności, jakości wykonania, stanu, wieku itp. Czasami na wartość zegarka wpława także ilość wyprodukowanych egzemplarzy. Zwykle modele zegarków z limitowanych serii posiadają znacznie wyższą wartość od podobnych modeli z serii nielimitowanych.

Stan zegarka – ogólny stan pracy i stan zewnętrzny ma istotny wpływ na jego wycenę. Wszelkie wgniecenia i zadrapania, uzupełnienia oraz wymienione nieoryginalne części, z reguły obniżają wartość zegarka.

Wiek – współczesne zegarki mają zwykle większą wartość, gdy są nowsze. Zegarki zabytkowe są wyceniane na podstawie ogólnej kondycji i rzadkości występowania.

Pochodzenie – istotny wpław na wartość wyceny zegarka ma także udokumentowanie jego pochodzenia. Jeśli masz oryginalne opakowanie, certyfikat lub rachunek sprzedaży, lub inny dokument potwierdzający fakt jego nabycia, okaż je do wyceny, a z całą pewnością wycena zegarka będzie wyższa.

Dzięki kredytowi pod zastaw od SĄSIAD POŻYCZKI możesz bez obaw uwolnić środki pieniężne zamrożone w posiadanym zegarku – bez konieczności jego sprzedaży. Kredyt możesz otrzymać nawet w ciągu godziny. Po spłacie kredytu ulubiony zegarek ponownie przyniesie Państwu mnóstwo radości z jego używania.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy, który nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem do uiszczenia opłaty lub zawarcia umowy.
Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w niniejszym serwisie internetowym.